Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu!

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Presíčko, kapučínko, čokoláda. Slova, která zahřejí již při pouhém vyslovení. Proč ale o lahodných nápojích jen mluvit, když je můžete také pít? Pěkně v klidu, u jídelního či pracovního stolu, kdykoli budete chtít.

napojovy automat v kancelariProfesionální baristé v ohrožení
Kapslové kávovary Caffitaly představují čím dál vážnějšího rivala profesionálních baristů. Díky nim si totiž může připravit vynikající kávu úplně každý. Navíc v pohodlí svého domova či kanceláře a za velice příznivou cenu. A ještě k tomu s výhodou snadné obsluhy a nenáročné údržby. Ve spojení s kávovými kapslemi Ecaffé vzniká lahodné kávové potěšení, jedinečný gurmánský zážitek povzbuzující naše smysly, který vyžaduje minimum práce.

Jedinečnost kapslí Ecaffé
Tajemství jedinečné chuti kávy Ecaffé spočívá v přesném množství odvážené kávové směsi, které je hermeticky uzavřeno v plastové kapsli. A protože trvanlivost takto připravené kávy činí až 18 měsíců od okamžiku zabalení, nakupují si majitelé kávovarů Caffitaly (ale také Saeco, Tchibo, Severin, GAGGIA a PRINCESS, neboť do všech těchto přístrojů lze kapsle použít) kapsle do zásoby, aby je měli vždy po ruce, když jejich chuťové pohárky nekompromisně zatouží po lákavém obsahu uvnitř.

Ecaffe Caffitaly kapsle s kávouAkční nabídka Caffitaly EASY
Že ještě kapslový kávovar nemáte a uvažujete o jeho pořízení? Pak by Vám neměla ujít informace o tom, že ho můžete mít zdarma! Pokud vypijete 8 espress, espress s mlékem, cappuccin nebo čokolád denně, dostanete přístroj Caffitaly EASY zcela bez poplatku. Tak zní akční nabídka Caffitaly EASY espresso a míchané nápoje.

Kapslový kávovar Caffitaly EASYCaffitaly EASY má mnoho předností
Víte, že Caffitaly EASY je synonymem kvality a chuťové rozmanitosti? Vybírat můžete až z 6 různých voleb nápojů, které si díky výškově nastavitelnému prostoru na výdej nápoje pohodlně připravíte do libovolného hrnečku. Za zmínku rovněž stojí komfortní manipulace, snadné rozebrání, vysypání použitých kapslí, stejně jako automatické čištění a odstraňování vodního kamene.
Objemově velkorysé zásobníky šetří čas a práci, neboť díky nim nemusíte co chvíli doplňovat vodu.

Propijte se ke kávovaru zdarma i Vy! S lahodnou kávou Ecaffé Vás to bude bavit. Podrobnosti o aktuální nabídce Caffitaly EASY najdete na stránkách www.ecaffe.cz.