Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu!

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Automaty na kávu

Myslíte si, že automaty na kávu obsahují nekvalitní, levnou kávu, která vám nemůže chutnat? Opak je pravdou. Moderní kávové automaty nabízí kvalitní kávu několika typů a chutí. Zapomeňte na klasického turka. Vyzkoušejte například irské kapučíno, kávu se směsí čokolády, apod. Není nic lepšího než začít den pořádným šálkem kávy. Když to doma nestihnete, máte jistotu, že automaty na kávu vám dopřejí to, co potřebujete. Načerpáte energii, v zimě se zahřejete a vychutnáte si skvělou kávu.

Automaty na kávu nabízí široký výběr?

Dříve jsme si mohli vybrat dvě až čtyři varianty nápojů. Dnes automaty na kávu nabízí pestrý sortiment. Například Nápojová ambulance nabízí nejen automaty na kávu, ale i jejich kompletní servis. Tyto automaty najdete na nádražích, ve veřejných budovách, obchodních centrech. Moderní přístroje nabízí také různé funkce jako přidání či ubrání cukru, velikost kelímku či vlastní hrníček, apod.

Automaty na kávu jsou ideální řešení

I když automaty na kávu stále více vytlačují malé automatické přístroje na kapsle, je mnoho míst, kde si můžete pochutnat na lahodné kávě. Pravidelným servisem je káva vyměňována, doplňovány nové příchutě. Ochutnejte kávu na cestě do práce, do školy nebo třeba ve veřejné knihovně. Už nemusíte usínat při přednášce nebo cestou z náročného pracovního jednání. Stačí si zakoupit kávu v automatu. 
automat na dobrou kavu Automaty na kávu nabízí mletou kávu, kávu bez kofeinu, ale také horkou čokoládu, cereální kávy nebo jen minerálky či čaj. Automaty na kávu se hodí také do kanceláří. Můžete si vybrat z různých velikostí a nabídky sortimentu tak, aby splnil vaše konkrétní požadavky. Není třeba se obávat kvality kávy. Vše je pečlivě hlídáno.