Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu!

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Nový ION s dotykovým displejem si zamiluje každý.

Čerstvá, filtrovaná voda kdykoli během dne na jeden dotyk. Můžete ji mít chlazenou, nechlazenou nebo horkou, případně i perlivou. Výběr je na Vás. Ekologicky, bez barelů - ideální do Vaší kanceláře, obchodu nebo výroby. Můžete si ho pronajmout i koupit, o vše se postaráme. 

ION 2018 v prostredi

ION webION v prostředí web

Inovované zařízení, které dokáže nahradit všechny lahve vody, které jste kdy mohli vypít.


Představujeme Vám ION, vzrušující novou alternativu k balené vodě a nealko nápojům. Osvěžující čistá voda stisknutím tlačítka. Zdrojem každého lahodného doušku vody je ION speciální CarbonPro filtr, který odstraňuje většinu nečistot a proměňuje obyčejnou kohoutkovou vodu na spolehlivý zdroj nekonečného osvěžení čerstvou vodou u Vás doma nebo v kanceláři.

Uhaste svou žízeň kdykoli s různými zdravými nápoji – ledově studená voda, vařící horká voda na zahřátí ve studených dnech nebo  vychlazená perlivá voda. Takže opusťte těžké lahve s vodou a nekupujte sladké nealko nápoje. Začněte si užívat neomezené možnosti
jednoduchého a čistého osvěžení čerstvou vodou s IONem.

ION 2018 - dotykový displej i přední výměna CO2 lahve

Automat na čerstvou, filtrovanou vodu do Vaší kanceláře ION model 2018 je dostupný ve čtyřech různých modifikacích: ION 100 - pro chlazenou a pokojovu vodu, ION 200 - pro chlazenou, pokojovou a horkou vodu, nejoblíbenější z modelů ION 300 - pro chlazenou, pokojovou a perlivou vodu a poslední varianta ION 400 se všemi možnostimi - tedy chlazenou, pokojovou, perlivou a horkou vodou.

Nápojová ambulance je významným dodavatelem strojů, kávy i servisu a jeho zaměstnanci jsou připraveni podělit se o zkušenosti a pomoci se správným výběrem stroje i jeho používáním osobní prezentaci.

www.n-a.cz