Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu!

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Vyzkoušené kávovary Caffitaly nyní i v profesionálním provedení pro Vaši kancelář, showroom nebo recepci.

Překvapí Vás velmi snadná obsluha i údržba, k tomu moderní design a kompaktní velikost. To vše je nový espresso automat Caffitaly S8003.

Použití kapslí Caffitaly nabízí až 22 možností nápojů /různé druhy káv, čokoláda, mocaccino, čaje, bezkofein.káva/

S8003S9001

 

S8003 pohled

 

Profesionální espresso automat Caffitaly S8003 italského výrobce Caffitaly nabízí osvědčenou kvalitu strojů Caffitaly a nový design. 

Použití kapslí Caffitaly je velmi jednoduché, na výběr máte až z 18ti druhů kávy i další nápojů jako čokoláda, moccachino nebo čaj Twinings. Pro každou Vaši příležitost můžete zvolit tu správnou kávu. 

Automat je vybaven tlačítky pro volbu nápojů - espresso, lungo a fitrovaná káva, disponuje automatickým výdejem kapsle a signalizací při nutnosti odvápnění. Tlačítka jsou programovatelná pro Vaši oblíbenou velikost šálku. Automat S8003 můžete připojit na vodovodní řád a usnadnit si tak provoz. Ovšem funguje i se samostatnou 2,5l nádrží, v případě, že nemáte možnost připojení vody. Výdejní prostor pro kávu je nastavitelný právě pro Váš oblíbený šálek. Pro lepší přehlednost a použití Vás instuuje 3,5' barevný dynamický TFT displej.

Použití je ideální pro recepce, showroomy, kanceláře, zákaznické prostory např. v bance.

Dostupná je i celá řada příslušenství - stojánky na kapsle, boxy na kapsle, doublewall hrnky na espresso i cappuccino, standardní i indukční napěňovače mléka a kompletní čistící prostředky

Technická data a další specifikace zde 

S8003 pohled          S9001   

 

www.n-a.cz