Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu!

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Nápojová Ambulance má pro Vás na výběr mnoho modelů kávovarů do kanceláře i domácnosti. Například model Saeco GranCrema můžete mít bez nutnosti pořízení k dispozici již za vypití 3 kg zrnkové kávy měsíčně.

GranCrema

 

aulika focus III

 

Kávovar Saeco GranCrema je druhý nejmenší z profesionální řady Saeco strojů. Vhodný pro zatížení v kanceláři při max 50 nápojích denně. 

Umožňuje přípravu espressa a dalších nápojů na bázi espressa včetně nápojů z čerstvého mléka díky přídavnému cappuccinátoru.

Je velmi jednoduchý na obsluhu, má stabilní vysoký výkona a připravené espresso Vás zaručeně uspokojí. Vhodný je téměř do všech malých a středně velkých provozů pro zákazníky nebo zaměstnance.

V rámci služby Nápojové Ambulance si tento kávovar můžete pronajmout do používání za podmínky splnění nákupu zrnkové kávy ze sortimentu NA. Obchodník ve Vašem regionu kávovar přiveze, zprovozní, nastaví a zaškolí Vás pro užívání. Současně dodá Vámi vybraný sortiment kávy včetně možného doplňkového sortimentu /čaje, sušenky, kelímky, čist.prostředky apod/

Největší výhodou této služby je nulová investice na počátku a zajištění náhradního stroje v případě poruchy stroje.

Veškeré další detaily Vám sdělíme na telefonu 800 100 586 nebo si napiště o ochutnávku na n-a@n-a.cz

 Royal Gran Crema fb

www.n-a.cz

 

Zdravý životní styl - zdravá kancelář s Nápojovou Ambulancí