Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu!

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Nápojová Ambulance pro Vás i letos přichystala vánoční produkty, extra dárkový sortiment, který můžete využít pro svoje obchodní partnery, zaměstanance nebo rodinu.

Snímek obrazovky 2018 10 24 v 19.43.19

 

mrs.bridges

 

Letošní vánoční produkty jsme pro Vás vybrali tak, aby si každý přišel na své. Ze sladkostí jsme pro Vás vybrali směs italských sušenek, italské tradiční bábovky panettone nebo oblíbené skutečně máslové sušenky Walkers. Vše zabaleno v dárkových plechovkách.

Tradiční součástí vánoční nabídky jsou čaje - dárek pro každého. Letos jsme vsadili na značky Basilur a Greenfield. Cejlonské čaje Basilur jsou k dispozici v dárkových papírových boxech - buď klasické černé a zelené nebo nově i ovocné. Navíc můžete dát tuto sadu do dárkového dřevěného boxu, který ale můžete koupit i naplněný. Z čajů Greenfield je v nabídce dárková krabice s pyramidovými čaji a hrnkem, který má na sobě vtipný motiv svetru.

 

Novinkou v dárkovém sortimentu jsou letos produtky značky Mrs.Bridges. Tato britská tradiční značka nabízí speciální pochutiny jako džemy, marmelády či chutney. My jsme pro Vás zvolili dárkové sady - jednu menší kolekci s pomerančovou marmeládou nebo vánočním chutney a druhou větší dárkovou krabici se čtyřmi druhy marmelád a navíc anglické máslové sušenky.

A jako tradičně jsme do vánoční nabídky dali stroj na kávu - kapslový automat Venus. Skvělá volba pro malou kancelář nebo domácnost. Jednoduché ovládání otočením kolečka a stiskem Vám připraví 3 naprogramovatelné velikosti nápojů. K dispozici je až 17druhů káv a i ostatní nápoje jako čokoláda či čaj v kapslích Caffitaly.

 

 vanoce18produkty

 

www.n-a.cz

 

Zdravý životní styl - zdravá kancelář s Nápojovou Ambulancí