Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu! Sledujte i náš Facebook.

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Dopřejte si čerstvě filtrovanou vodu. 

Pro Váš: hotel, restauraci, kavárnu, kancelář, obchod, dílnu, showroom nebo domácnost.

uvod voda blupura

Pití vody je zdravé. A pití čerstvé filtrované vody pomáhá životnímu prostředí. Bez plastových barelů nebo lahví - přímo z vodovodního řádu s použitím kvalitních filtrů na bázi aktivního uhlí. 

Stylová zařízení Blupura nebo ION Vám vodu k tomu vychladí nebo ohřejí a přidají bublinky.

Používáním automatů na filtrovanou vodu ukazujete svůj respekt vůči životnímu prostředí. Italský výrobce Blupura je držitelem mnoha certifikátů včetně uvedení na webu Greenpeace jako firmu s "Cool Technologies", z dalších uvádíme: NSF, WRAS Approved product, CE, Water Quality Association, RoHS Compliant, WaterMark, ACS a například certifikace, že produkt je 100% vyroben v Itálii.

Vyberte si z nabídky samostatně stojících automatů na vodu nebo kombinací boxu pod bar nebo kuchyňskou linku a výdejního kohoutku či pípy od nejmenší kapacity chlazení 15l/h po maximální kapacitu 280 litrů za hodinu. Součástí může být antibakteriální UV lampa na vstupu i na výstupu, redukce pro CO2, držák na sklenici či kelímek, digitální počítadlo vydaných litrů nebo podstavec pod automat.

BLUPURA WAVE  Blupura BluSoda Blubar locationcabinet  367050304ECOCHIC 80 FIZZ  Blupura Bluglass 30