Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu! Sledujte i náš Facebook.

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci

Certifikovaná káva

Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Certifikovaná káva

Je několik způsobů jak pomoci pěstitelům kávy a jejich rodinám. Nákupem certifikované kávy se k nim dostane více peněz. Lofbergs je v tomto procesu již více než 15 let. Jsme jedním z největších dovozců organické / Fairtrade kávy. Ale nejsme to my, kdo dělá tyto produkty odlišné. Je to spotřebitel, který ji kupuje. Tím, že zaplatí trochu víc za šálek kávy pomůže přírodě i lidem, kteří ji pěstují.


Fairtrade

Fairtrade
Fair Trade je nezávislá certifikace se zaměřením na lidská práva. Cílem je vytvářet lepší podmínky pro pěstitele a zaměstnance v rozvojových zemích, aby se zlepšily jejich pracovní a životní podmínky? Ft je jedinou certifikací, která zaručuje minimální výkupní cenu pěstitelům i zvláštní spravedlivou cenu pro jejich sdružení.


EU-EKO

EU-EKO
je štítek, který ukazuje, že výrobky jsou vyráběny v souladu s nařízením EU pro ekologickou produkci.


UTZ

UTZ
je nezisková organizace, která označuje produkty vytvářející podmínky pro udržitelnou výrobu kávy, kakaa, čaje. Všechny UTZ certifikované produkty jsou vysledovatelné od výroby pro prodej.


Rainforest Alliance

Rainforest Alliance
je nezávislá organizace, etiketa na výrobcích označuje ty, které zachovávají biologickou rozmanitost a zajištují udržitelné živobytí pro pěstitele kávy.


V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.