Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu!

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci

Pronájem automatu za odběr kávy!!!

Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.


Easy-big
Easy im Einsatz_low
Necta EASY_malý

Nápojový automat EASY

Doporučujeme
23.900,00 Kč
15.000,00 Kč
Chci pronajmout
AKCE - SKLADEM
Nemusíte kupovat, nabízíme i službu pronájmu tohoto automatu - buď bez poplatku - pouze za odběr sortimentu nebo klasicky s měsíčním poplatkem za pronájem. Klikněte na tlačítko "Chci pronajmout" výše, vyplňte nezávazný formulář a odešlete. Obratem Vás budeme kontaktovat.
Popis

Jednoduchý a snadno ovladatelný nápojový automat EASY Caffitaly System využívá kombinaci skvělého espressa z kapsle Caffitaly s odstředěným mlékem a inst.čokoládou. Můžete si tedy připravit čisté espresso nebo lungo v kvalitě známé z kapslí Caffitaly. Ale současně Vám kávovar připraví i lahodné cappuccino nebo čokoládu. 

Automat má vlastní nádrž, šest voleb nápojů a čitelný displej. Tak jednoduchý, že není jednoduché mít kávovou přestávku bez něj.

Tak mnoho možností v tak malém stroji - ristretto, espresso, lungo, cappuccino, caffelatte nebo čokoláda, tyto všechny nápoje vám na stisk jednoho tlačítka automat EASY připraví. 

Díky vlastní nádrži mu stačí jen elektřina a svůj nápoj si můžete vypít kdekoli. Stroj můžete vzít sebou na výstavy či veletrhy, na venkovní prezentační akce nebo dny otevřených dveří.

Ideální je tento kávovar pro zasedačky, meeting prostory a jednací místnosti  - asistentka nemusí na jednání nosit konvice s kávou, protože díky velmi snadné obsluze si kvalitní espresso připraví každý sám.

 

Aktuálně je k dispozici v černé či šedé barevné variantě a díky širokému sortimentu kapslí si z něj můžete připravit až 18 druhů káv včetně bezkofeinové.

 

Technická data: 

rozměry V x Š x H v mm - 530 x 290 x 340

váha 13kg

kapacita nádrže na vodu 3,6l

Zásobník použitých kapslí - 25ks

grafický displej

možnost použití programovacích karet

Napětí 220 - 240V

Spotřeba /příkon/ 1400W


Dotaz na zbožíZnaků napsáno:

Vhodné pro
Firmu