Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu! Sledujte i náš Facebook.

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci

Pronájem automatu za odběr kávy!!!

Zaregistrujte se do našeho newsletteru.

Filtrace produktů

SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Zrnková káva Löfbergs

Zrnková káva Löfbergs - více informacímalý Paketexplosion RA SverigeRodinná společnost Löfbergs praží kávu již od roku 1906 a po čtyři generace si předává cenné znalosti pražení kávy tak, aby jejich káva splnila ta nejlepší očekávání. Zaručuje to především láska ke „kávovému řemeslu“, láskou ke kávě a k lidem, co ji pijí. Ale také tím, že pečlivě kontroluje každý krok od prvního zrníčka až po zpracovávání naší kávy v prodejnách. Díky tomu může Löfbergs hrdě tvrdit, že je skutečným mistrem v pražení kávy.

Součástí produkce kvalitní kávy Lofbergs jsou i ta nejvyšší etická a ekologická kritéria. Většina káv Löfbergs má certifikaci RAINFOREST ALLIANCE a mnoho z nich je i certifikováno švédskou biologickou značkou KRAV. Ty jsou známkou kvality, která se ohlíží na životní prostředí a zdraví deštných pralesů. Členové rodinné firmy Löfbergs jezdí osobně na vybrané farmy kontrolovat etické i ekologické normy. Proto, na rozdíl od mnoha světových koncernů na pražení kávy, Löfbergs ručí za konkrétní druhy kávy místem původu jejich plantáže.

Na snímku vlevo je ukázka sortimentu zrnkové kávy, prodáváné ve Švédsku. Více informací o zrnkové kávě Löfbergs naleznete také na webu Švédská káva.

Výsledky 1 - 3 z 3