Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu! Sledujte i náš Facebook.

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Kvalitní káva... tu ocení každý, kdo má tento nápoj rád a pravidelně si jej dopřává. Připravit opravdu dobrou a chutnou kávu je ale umění. Možná si raději zajdete do kavárny, protože ta v práci nebo doma vám prostě tolik „nejede“ a není to ono.

Löfbergs káva - automat Picco Sida Cup White 3Jak docílit toho, aby byl rituál kávy pro vás zážitek, a to i v běžných dnech, kdy potřebujete rychlou vzpruhu a na vysedávání po kavárnách nemáte čas? Není nic jednoduššího, než si výtečnou kávu začít připravovat doma nebo třeba ve vaší firmě. A zvládne to každý, pokud k tomu bude mít ty správné prostředky.

Co vše rozhoduje o kvalitě a výsledku? Jak vzniká opravu dobrá káva? Podívejme se na rovnici kávy, která sice vypadá jednoduše a banálně, ale za každým bodem se skrývá mnoho neznámých, které výsledek ovlivní.

KÁVA + VODA + STROJ + ČLOVĚK = CHUŤ

Káva Löfbergs v hrnkuNení vůbec snadné připravit vždy stejně dobrou o přesně takové chuti, jakou máme rádi. Anebo je? Odpověď bude ano, pokud k tomu využijeme ty správné prostředky, a to ty, které nabízí Nápojová Ambulance.

Klíčem k vždy výtečné kávě, která nás nezklame, jsou kapsle z té nejlepší kávy. Toto revoluční řešení je ideální pro moderní dobu a kdo jednou vyzkouší, nebude chtít jinak. Pokud použijete špičkový přístroj, kvalitní vodu a kapsle s kávou nejvyšší kvality, nešlápnete vedle. Nejčastěji totiž kávu pokazí lidský faktor, ale toto riziko dokážou kapsle dokonale eliminovat.