Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu! Sledujte i náš Facebook.

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

NÁPOJOVÁ AMBULANCE SE STALA PARTNEREM ITALSKÝCH KÁVOVARŮ SAECONápojová Ambulance s.r.o. je servisním partnerem a prodejcem řady legendárních italských kávovarů Saeco Professional.

Společnost Saeco byla založena roku 1981 v Itálii – v městečku Gaggio Montano. V roce 1985 vyrobila jako první na světe automatický espresso stroj na zrnkovou kávu a ve vývoji a výrobě strojů, které jsou vhodné pro různé segmenty trhu, pokračuje dodnes. Divize Saeco Vending Professional je renomovaný výrobce technologicky inovativních, ale zároveň jednoduchých a elegantních kávovarů – Made in Italy.

Nápojová Ambulance (NA) poskytuje „office coffe servis“ firmám a restauracím v České republice již 25 let. Důvody proč si Saeco zvolilo Nápojovou Ambulanci jako svého českého servisního partnera jsou dva. Schopnost zajištění odborného technického servisu na území celé České Republiky a vytvoření odpovídajícího „showroomu“, kde je možné si stroje pro přípravu kvalitní kávy prohlédnout.

OBJEDNÁVKA OPRAVY NÁPOJOVÉHO AUTOMATU SAECO

Nápojový automat je složitý produkt a pro skvělý výkon a ekonomiku provozu je potřeba o něj pečovat. Technici Nápojové Ambulance nejčastěji opravují zaseknuté mlýnky a centrální espresso jednotky. Správně nastavený a čistý mlýnek nejvíce ovlivňuje výslednou kvalitu kávy i ekonomiku provozu. Mezi výjimečné know-how patří čištění mlýnku přírodními produkty.

Vedle technického servisu jsou v sortimentu NA všechny produkty pro přípravu kávy – od certifikované zrnkové kávy až po kávové kapsle pro systémy Nespresso a Caffitaly.

Z řady Saeco Professional zajišťuje Nápojová Ambulance prodej, pronájem a servis pro níže uvedené nové modely:

Saeco LIRIKA Plus
Saeco LIRIKA Plus
Saeco LIRIKA OTC
Saeco LIRIKA OTC
Gran Crema
Saeco Gran Crema

Saeco AULIKA Mid
Saeco AULIKA Mid
Saeco AULIKA Focus
Saeco AULIKA Focus
Saeco AULIKA TOP
Saeco AULIKA TOP

Saeco Phedra EVO
Saeco Phedra EVO


 

Cílem NA je kompletně řešit servisní zásahy u stávajících klientů, kteří tyto stroje vlastní.

Servisní středisko a showroom Nápojové Ambulance je v Pardubicích na adrese:
NÁPOJOVÁ AMBULANCE s.r.o., Gorkého 1772, 530 02 Pardubice, servis@n-a.cz, 800 100 586.