Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu!

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Blog

Nový ION s dotykovým displejem si zamiluje každý.

Čerstvá, filtrovaná voda kdykoli během dne na jeden dotyk. Můžete ji mít chlazenou, nechlazenou nebo horkou, případně i perlivou. Výběr je na Vás. Ekologicky, bez barelů - ideální do Vaší kanceláře, obchodu nebo výroby. Můžete si ho pronajmout i koupit, o vše se postaráme. 

ION 2018 v prostredi

Každé zrnko kávy obsahuje přibližně jeden milion buněk a v každém zrnku kávy je až 800 různých chutí a vůní.

Pro zajímavost ve víně je jich jen 280. Zelená káva je velmi tvrdá a velmi těžko by se mlela. Pražení činí kávu křehkou, což snižuje potřebnou energii k umletí.

Aromatický nápoj na čtyři? Luštitelé křížovek určitě hned odpoví: káva a budou mít pravdu.

S klidem můžeme říct, že právě káva je jeden z nejoblíbenějších nápojů na světě a říká se, že je nápojem samotných bohů. Málokdo dá dopustit na první ranní šálek kávy, v pracovním nasazení nebo v klidu s přáteli. Podle posledních průzkumů spotřeba kávy ve světě stoupá, a to také díky novým kávovým trendům.

Použité kávovary za velmi výhodné ceny. V sekci výprodej najdete použité automaty a kávovary z výstav nebo zápůjček. 

Stroje jsou vždy zkontrolované technikem, zregenerované a vyčištěné pro používání. 

VÝPRODEJ

 

Specialkaffe je nejexkluzivnější káva švédského zpracovatele Löfbergs. Prioritně je tato káva určena pro kavárny a restaurace, ale díky své chuti se  stává velmi populární i kancelářích jako "káva v práci".

Aby byla kávová směs zařazena do sortimentu Specialkaffe musí být mimořádně chutná, vysledovatelná podle původu a upoutat zajímavým příběhem.

Specialkaffee web

Vyzkoušené kávovary Caffitaly nyní i v profesionálním provedení pro Vaši kancelář, showroom nebo recepci.

Překvapí Vás velmi snadná obsluha i údržba, k tomu moderní design a kompaktní velikost. To vše je nový espresso automat Caffitaly S8003.

S8003

 

Presíčko, kapučínko, čokoláda. Slova, která zahřejí již při pouhém vyslovení. Proč ale o lahodných nápojích jen mluvit, když je můžete také pít? Pěkně v klidu, u jídelního či pracovního stolu, kdykoli budete chtít.

Kapslové kávovary Caffitaly se stávají čím dál oblíbenější alternativou kávy z kavárny. Pohodlí vlastního prostředí, možnost připravit si espresso, kdykoli dostaneme chuť ve spojení se snadnou obsluhou i údržbou inspiruje stovky milovníků kávy, aby si tyto pomocníky pořídili domů nebo do své kanceláře.

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů světa. Není proto divu, že kolem ní panuje mnoho mýtů, zejména co se způsobu přípravy týče.

Nejčastější mýtus, se kterým se setkáme, je, že systémy na kapsle neposkytují tak silný gurmánský zážitek jako klasické kávovary. Jak je tomu ve skutečnosti?

Automaty na kávu

Myslíte si, že automaty na kávu obsahují nekvalitní, levnou kávu, která vám nemůže chutnat? Opak je pravdou. Moderní kávové automaty nabízí kvalitní kávu několika typů a chutí. Zapomeňte na klasického turka. Vyzkoušejte například irské kapučíno, kávu se směsí čokolády, apod. Není nic lepšího než začít den pořádným šálkem kávy. Když to doma nestihnete, máte jistotu, že automaty na kávu vám dopřejí to, co potřebujete. Načerpáte energii, v zimě se zahřejete a vychutnáte si skvělou kávu.

Vánoční nabídka 2019