PRONÁJEM AUTOMATU NA KÁVU DO FIRMY

Automat na kávu si do vaší firmy můžete pořídit buďto přímým nákupem či pronájmem automatu.

Automat na kávu ve vaší firmě zvýší spokojenost a komfort návštěvníků i zaměstnanců.

Kde pořídit automat na kávu?

U Nápojové Ambulance je to velmi jednoduché:


  • PRONÁJEM AUTOMATU NA KÁVU BEZ NUTNOSTI KOUPĚ 

PRONÁJEM AUTOMATŮ NA KÁVU BEZ NUTNOSTI KOUPĚ

Nabízíme moderní financování pronájmu nápojového automatu, které je podobné operativnímu leasingu u automobilů. Máte možnost si vybrat délku trvání pronájmu, ale u automobilů není možnost platit spotřebovanými pohonnými hmotami. 

U Nápojové Ambulance ANO.

 

Stejně jako u aut, máte v částce amortizaci nebo další volené služby. Jediné, co se u Nápojové Ambulance hradí, jsou filtry a nepřiměřený servis.

A) BEZ POPLATKU

Poplatek může být nulový za předpokladu pravidelného nákupu ingrediencí do automatu nebo příslušenství ve stanovené výši.

 

Např. Pronajmu si do firmy profesionální kávovar Saeco Aulika Evo Top na dva roky za pravidelný nákup 7,5kg zrnkové kávy Löfbergs Continetal měsíčně a neplatím žádný poplatek za pronájem.

B) S POPLATKEM

Pevná měsíční částka pronájmu, která kompletně kryje pořízení a technický servis po celou dobu platnosti smlouvy. Můžete využít u všech nápojových systémů - KAPSLE, ESPRESSO, INCUP, INSTANT nebo VODA. Není nutný pravidelný nákup ingrediencí.

 

Např. Pronajmu si do obchodu výrobník filtrované vody Blupura Blusoda  30Touch Free  na čtyři roky a budu platit stále stejný měsíční poplatek Kč 1170,- bez DPH.

Přímý nákup

Nápojové automaty lze zakoupit přes náš e-shop či kontaktovat prodejce Nápojové Ambulance, který se s Vámi domluví na podrobnostech.