POŘIĎTE SI KÁVOVAR DO FIRMY

Automat na kávu si do vaší firmy můžete pořídit buď přímým nákupem či pronájmem automatu.

Automat na kávu ve vaší firmě zvýší spokojenost a komfort návštěvníků i zaměstnanců. Vybírat můžete z profesionálních značek a dle kapacity modelů.

Způsob pořízení si můžete zvolit:

 

POŘIĎTE SI DO FIRMY AUTOMAT NA FILTROVANOU VODU

Automat na filtrovanou vodu/sodobar si do Vaší firmy můžete pořídit buď přímým nákupem či pronájmem automatu.

Ušetříte za nákup i skladování balených vod či barelů, voda je vždy čerstvě připravena a vychlazena. Možností je i perlivá nebo horká voda.

 Stačí připojení na pitnou vodu a instalaci Vám provedeme zdarma. Způsob pořízení si můžete zvolit:

 

PRONÁJEM AUTOMATŮ NA KÁVU BEZ NUTNOSTI KOUPĚ


Kávovar do firmy Vám zapůjčíme a vy nakupujete kávu.


Varianta A) BEZ POPLATKU. Je to jednoduché. 


Pronájem kávovarů do firem může být výhodným řešením pro společnosti, které chtějí zajistit svým zaměstnancům kávové zážitky bez nutnosti investovat do nákupu a údržby zařízení.

 


A) BEZ POPLATKU

Poplatek může být nulový za předpokladu pravidelného nákupu ingrediencí do automatu nebo příslušenství ve stanovené výši.

 

Např. Pronajmu si do firmy profesionální kávovar Saeco Aulika Evo Top na dva roky za pravidelný nákup 7,5kg zrnkové kávy Löfbergs Continetal měsíčně a neplatím žádný poplatek za pronájem.

B) S POPLATKEM

Pevná měsíční částka pronájmu, která kompletně kryje pořízení a technický servis po celou dobu platnosti smlouvy. Můžete využít u všech nápojových systémů - KAPSLE, ESPRESSO, INCUP, INSTANT nebo VODA. Není nutný pravidelný nákup ingrediencí.

 

Např. Pronajmu si do obchodu výrobník filtrované vody Blupura Blusoda  30Touch Free  na čtyři roky a budu platit stále stejný měsíční poplatek Kč 1200,- bez DPH.

Přímý nákup

Nápojové automaty lze zakoupit přes náš e-shop či kontaktovat prodejce Nápojové Ambulance, který se s Vámi domluví na podrobnostech.