Kávový styl

Magic představuje nejnovější vývoj kávovarů Saeco Professional. Je to však také stroj, který znamená jasný rozchod s minulostí.

 

Má nové tvary, kompletně přepracovaný design a výkon na špičce své kategorie, pokud jde o kvalitu a rozmanitost nápojů.

 

Pauza na kávu se z každodenního gesta stává "způsobem života", který je třeba žít stylově a s chutí, chvílí opravdového odpočinku, kdy se můžete nechat hýčkat při vychutnávání svého oblíbeného nápoje.

Detaily, na kterých záleží

Díky propracovaným detailům je Magic žádoucím doplňkem každé kanceláře na vysoké úrovni. Je to přístroj, který těm, kdo milují kávu stejně jako my, může poskytnout příjemné chvíle při kávě.
 

Stroj, který se v době, kdy nepracuje, stává doplňkem nábytku, který je třeba vystavit a který obohatí svým moderním a inovativním designem každý pracovní prostor.

Velmi široká nabídka

4 modely s elegantní a ergonomickou estetikou, doplněnou stylovými prvky a detaily, jako jsou LED světla a kontrastní lesklé a matné povrchy

Srdcem Magicu je profesionální proměnná centrální jednotka schopná pojmout od 8,5 do 15 g. kávy. Množství dávkované kávy je možno  automaticky nastavit prostřednictvím menu. Má ocelové kuželové mlecí kameny, které je možno nastavit tak, abyste získali svou oblíbenou hrubost mletí.

 

Magic je vybaven novým systémem napěňování mléka, kdy je napěňovač mléka zabudován do dávkovače kávy. Je mimořádně tichý, emulguje krémovou pěnu, ale dokáže připravit i nápoje z obyčejného horkého mléka mléka.

Mléčný okruh je vybaven patentovaným systémem čištění, který zaručuje nejlepší účinnost po každé přípravě.

 

7'' barevná dotyková obrazovka umožňuje snadno pro navigaci v nabídkách a širokou škálu funkcí. nápojů. Dostupné možnosti také zahrnují flat white a dvojité cappuccino, zatímco receptury nápojů lze plně přizpůsobit podle potřeby vyhovět vašim osobním chutím.

 

Dávkovače kávy, mléka a vody jsou instalovány v jedné jednotce. To usnadňuje umístění šálků a jejich výškové nastavení. (od 75 do 160 mm), což umožňuje používat různé druhy nádob na nápoje.

  • 8,5 až 15 g variabilní centrální jednotka

  • 7'' dotykový displej

  • Tichý vestavěný napěňovač mléka s patentovaným systémem čištění

  • Kombinovaná jednotka pro přípravu kávy, mléka a vody

  • Kompatibilní s protokolem MDB pro platební systémy

Příslušenství:

FR7L-N Lednička

Chladnička mléka

Lifestyle at Work

Magic je ideální stroj pro každé pracovní prostředí, přizpůsobitelný od kanceláře po penzion, od kongresového centra po butikový hotel a ve firmách je nepostradatelný.

 

Moderní design a špičková technologie ve službách vkusu: syntéza nejlepší kvality Saeco