Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu! Sledujte i náš Facebook.

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Automat na kávu v kanceláři.Při pořizování automatu na kávu je nutné zvážit tří základní kritéria. Prvním je cena porce, druhou nároky na hygienu a třetím obtížnost obsluhy. Podrobně tyto faktory popisujeme v sekci Přestávka na kávu. Pokud máte představu, jaké nápoje chcete v práci mít, kdo se bude o nápojový automat starat a jak jednoduchá má příprava nápojů být, pak jsou zde široké možnosti pořízení.

Nápojová Ambulance Vám nabízí dvě hlavní:

1. Přímý nákup 2. Servisní a materiálová smlouva Nápojové Ambulance

Nápojové automaty lze zakoupit přes náš e-shop či kontaktovat prodejce Nápojové Ambulance, který se s Vámi domluví na podrobnostech.

Vybírejte nápojové automaty ze sekcí:

AUTOMATY NA KAPSLE

NÁPLNĚ AUTOMATY

ESPRESSO AUTOMATY

INCUP AUTOMATY

AUTOMATY NA INSTANTNÍ NÁPOJE

 

Moderní financování nápojového automatu, které je podobné operativnímu leasingu u automobilů. Máte možnost si vybrat délku trvání, ale u automobilů není možnost platit spotřebovanými pohonnými hmotami. U Nápojové Ambulance ANO.

Stejně jako u aut, máte v částce amortizaci nebo další volené služby. Jediné, co se u Nápojové Ambulance hradí, jsou filtry a nepřiměřený servis.

A) BEZ POPLATKU
Poplatek může být nulový za předpokladu pravidelného nákupu ingrediencí do automatu nebo příslušenství ve stanovené výši.

B) S POPLATKEM
Pevná měsíční částka projnájmu, která kompletně kryje pořízení a technický servis. Můžete využít u všech systémů - KAPSLE, ESPRESSO, INCUP, INSTANT nebo VODA.

Koro Prime office