Nejlepší kávovar na kapsle

Nejlepší kávovar na kapsle by měl nabídnout následující vlastnosti:

  1. Výbornou kávu - To je samozřejmě nejdůležitější faktor. Kávovar by měl být schopen připravit výbornou kávu s bohatou chutí a plnou vůní. Výběr kávových kapslí by měl být rozmanitý a zahrnovat různé typy kávy, jako jsou espresso, cappuccino, latte a další.
  2. Snadnou obsluhu - Kávovar na kapsle by měl být snadno ovladatelný a měl by mít jednoduché rozhraní, které umožní uživatelům snadno připravit kávu.
  3. Rychlý výkon - Kávovar by měl být schopen připravit kávu rychle a efektivně. Čas přípravy by neměl být delší než několik minut.
  4. Výběr teploty - Ideální kávovar na kapsle by měl umožnit uživatelům nastavit teplotu vody pro přípravu kávy. To je důležité, protože různé druhy kávy vyžadují různé teploty.
  5. Snadné čištění - Kávovar by měl být snadno čistitelný a udržovatelný. Je důležité, aby bylo možné snadno odstraňovat zbytky kávy a kapslí.
  6. Kompaktní design - Kávovar na kapsle by měl mít kompaktní design, aby se vejde na malou kuchyňskou linku a nezabíral příliš mnoho místa.
  7. Spolehlivost - Kávovar by měl být spolehlivý a měl by mít dlouhou životnost. Je důležité, aby byl kávovar vyroben z kvalitních materiálů a měl záruku.

Mezi nejlepší kávovary na kapsle na trhu patří například Nespresso, Tassimo nebo Dolce Gusto. Všechny tyto značky nabízejí širokou škálu kávových kapslí a jsou snadno ovladatelné. Je však důležité si vybrat kávovar, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a preferencím.

Kávovar na kapsle

Pro mnoho z nás je káva nezbytnou součástí každodenního života. Pokud patříte k těm, kteří si ráno nedokáží představit den bez šálku čerstvé a lahodné kávy, pak je kávovar na kapsle tou správnou volbou pro vás.

Kávovary na kapsle jsou rychlé, snadné a pohodlné. Připraví vám skvělou kávu s minimálním úsilím a vynaložením času. Navíc nabízejí širokou škálu kávových nápojů, jako jsou espresso, cappuccino, latté nebo horká čokoláda.

Jedním z největších přínosů kávovaru na kapsle je jeho kompaktní velikost. Kávovary na kapsle jsou obvykle malé a kompaktní, což znamená, že se snadno vejde na kuchyňskou linku nebo do kancelářského prostoru. Ovládání kávovaru je také velmi jednoduché. Stačí vložit kapsli, stisknout tlačítko a počkat na dokončení procesu vaření.

Kávovary na kapsle jsou navrženy tak, aby byly snadné na údržbu. Většina z nich má odnímatelné a myvatelné díly, což usnadňuje čištění. Kromě toho jsou kávovary na kapsle velmi spolehlivé a mají minimální riziko poruchy.

Příprava kávy v kávovaru na kapsle je také velmi snadná. Kávová kapsle dodává hlavní surovinu a kávovar ji extrahuje. Výsledkem je vynikající kávový nápoj s bohatou chutí a krémovou pěnou.

Kávovar na kapsle musí být také vizuálně přitažlivý a snadno se obsluhovat. V současné době je na trhu mnoho různých modelů kávovarů na kapsle od různých výrobců. Pokud hledáte kávovar na kapsle, měli byste si pečlivě vybírat a porovnávat různé modely.

Všechny automaty na kávu v naší nabídce splňují výše uvedená kritéria.

Kávovar Caffitaly S22 Bianca

Kávovar Caffitaly S22 Bianca je kompaktní zařízení určené pro použití s kapslemi Caffitaly, které umožňuje přípravu espressa, cappuccina, latte macchiato a čaje. Kávovar má zajímavý design a variabilní použití díky odnímatelné nádrži na mléko a dvěma pozicím pro šálek. S kávovarem Bianca S22 můžete jednoduše kombinovat vůni espressa s chutí našlehaného horkého mléka na jeden stisk tlačítka.

Kávovar má šest programovaných tlačítek pro přípravu šesti různých nápojů, včetně horkého mléka. Díky technologii kapslí Caffitaly je zajištěna příprava kvalitního espressa s bohatou cremou. Kávovar je snadno ovladatelný a umožňuje snadné vkládání kapslí a automatické vysunutí. Čištění mléčných cest je velmi snadné a hygienické.

Kávovar má úsporný režim a je dodáván s nádobkou na vodu o objemu 1,3 litru a nádobkou na mléko o objemu 0,4 litru. Velikost odpadní nádoby na použité kapsle je 18ks. Technické specifikace zahrnují příkon 1250 W, čerpadlo s elektromotorem a maximální tlak 15 barů. Rozměry kávovaru jsou 220 x 280 x 360 mm a váží 6 kg.

Kávovar Caffitaly S33

Kávovar Caffitaly S33 je kompaktní kávovar na kapsle systému Caffitaly/Tchibo. Je vhodný pro přípravu různých nápojů, jako jsou espresso, lungo, americano, čaj, čokoláda nebo cappuccino. K dispozici jsou tři tlačítka dávkování pro espresso, dlouhou kávu a americkou kávu/čaj a výškově nastavitelná podložka na šálek. Kávovar funguje s originálními kapslemi Caffitaly System a má výsuvnou nádobu pro sběr použitých kapslí. Rozměry kávovaru jsou 235 x 110 x 370 mm, váží cca 3 kg a má napětí 220-240V, 50/60 Hz, 1450W. Maximální tlak čerpadla je 15 barů a objem nádrže je 0,7 litru. Kávovar je kompatibilní pouze s originálními kapslemi Caffitaly.

Kávovar Diadema S16

Diadema S16 je kapslový espresso automat italského výrobce Caffitaly s novým designem a osvědčenou kvalitou strojů této značky. Tento kávovar je ideální pro použití doma i v menší kanceláři, protože použití kapslí Caffitaly je velmi jednoduché a nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

S tímto automate můžete vychutnat si kávu, jako v kavárně, a to bez nutnosti specializovaného personálu. Automat disponuje tlačítky pro volbu nápojů - espresso, lungo a filtrovaná káva - a tlačítka jsou programovatelná pro Vaši oblíbenou velikost šálku. Dále je automat vybaven automatickým výdejem kapslí a signalizací při nutnosti odvápnění.

Technické specifikace zahrnují následující údaje: hmotnost 4 kg, rozměry v mm /š x v x h/ 170 x 260 x 350, maximální tlak 15 barů, nádržka na vodu s kapacitou 1,2 litru a červeno-stříbrná barva.