Napište nám!

KONTAKT:   800 100 586     n-a@n-a.cz

Jsme na Youtube a nově i na Instagramu! Sledujte i náš Facebook.

FIRMA
dobrá káva pro lepší výkon
DOMÁCNOST
nejlepší káva u vás doma
HORECA
pro hotel či restauraci
Zaregistrujte se do našeho newsletteru.
SPECIAL

Profesionální řešení vynikající kávy pro Vaši restauraci / hotel

Profesionální řešení pro Vaši restauraci

VYNIKAJÍCÍ KÁVA

Upozornění

Prezentace zboží je informativního charakteru, a nejedná se o náš návrh na uzavření smlouvy ve smyslu § 1732 odst. 2 občanského zákoníku. Pro uzavření smlouvy je nutné, abyste odeslali objednávku, a aby došlo k přijetí této objednávky z naší strany.

Seznam alergenů naleznete zde.

Pro propagaci firmy a našich nápojů využíváme akce jako jsou degustace, dny otevřených dveří, tiskové konference, firemní večírky atd.

Z těch posledních uvádíme konfereci Equal Pay Day, modní přehlídku Kjus v Kjus Store Prahatiskovou konferenci firmy Lofbergs nebo vánoční besídku Ateliéru Ranný.

CHCETE OCHUTNAT? NAPIŠTE NÁM!

JIŽ PROBĚHLÉ AKCE


Konference ŽENY ŽENÁM - Equal Pay Day - březen 2017

8.ročník zážitkové pracovní konference - dva dny setkávání a diskuzí s tématy spojenými s profesní  realizací žen. První den panelová diskuze, druhý den diskuze u kulatých stolů s mentorkami z různých oborů. A to vše se šálkem švédské kávy značky Löfbergs. 

IMG 6138 kopie    IMG 6134 kopie

 


Zimní info 2017

zimní roadshow

Na začátku roku jste se s námi mohli potkat na sněhu!

Jako jeden z partnerů Snow Adventure 2017, která objíždí česká lyžařská střediska, Vám Nápojová Ambulance nabídla ochutnávku nejrůznějších druhů kávy a ostatních nápojů v jednom ze stanů na Zimní roadshow  - Snow Adventure 2017.

Speciálně zde jste mohli ochutnat ve Švédsku zpracovávanou kávu značky Löfbergs, která je zaměřená na certifikovanou kávu - Eu Organic, Fair Trade, UTZ nebo Rainforest Alliance a tím významně přispívá k ochraně životního prostředí. 

 

Stali jsme se oficiálním partnerem akce Zasedačka roku

Člověk se již od počátku věků rád sdružoval. Ve společných prostorách lidé hodovali, plánovali bitvy, řešili různá témata a tvořili. Jeskynní malby, stejně jako výzdoba královských paláců, jsou dodnes důkazem toho, že si lidé tyto společenské prostory zkrášlovali a dotvářeli tak, aby se v nich cítili co nejlépe. A to se týká také pracovního prostředí dnešní doby, které je odrazem kultury každé firmy a lidí, kteří v něm tráví velkou část svého času.

Do dávných dob se bohužel již vrátit nedokážeme. Dnešní společné prostory však také skýtají řadu prvků a detailů, které stojí za to objevovat, obdivovat a ocenit. A právě proto vznikla soutěž CBRE Zasedačka roku. Její ambicí je veřejnosti představit celkové firemní prostory, nejen zasedací místnosti, pyšnící se nějakým svým „nej“.


Další akce s Be the Best a švédskou certifikovanou kávou Löfbergs - tentokrát v Chateau Herálec na setkání majitelů českých firem "České žezlo ukované z rodinného stříbra III"


Mohli jste nás také zhlédnout na golfovém turnaji Nadace Modrý Hroch v Brně - Kaskáda.


Kávu Lofbergs měli příležitost ochutnat všichni účastníci akce Be the Best. Použili jsme kávu Lofbergs Cumbia a v kancelářích oblíbený automat na kapsle  Caffitaly S05

maly FUN0077resz

Foto: Aleš Funke


TOP GASTRO & HOTELTOP GASTRO & HOTEL - 18. - 21.02.2016
Stánek L70

- 10. ročník gastronomického veletrhu
- souběžně s 25. ročníkem veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2016

Gastronomický veletrh TOP GASTRO & HOTEL je v České republice jednou z nejvýznamnějších akcí ve svém oboru. Za poslední roky zaznamenává dynamický nárůst.

V roce 2015 se veletrhu zúčastnilo celkem 170 vystavovatelů z 12 států. Výstavu navštívilo 31 550 návštěvníků.